Z radością informujemy, iż Fundacja pozyskała kolejną dotację, tym razem w trybie tzw. „małych grantów”, na prezentację projektu pt. „Nad kolorową rzeczką – spektakl i warsztaty ekologiczne dla dzieci i całych rodzin”. Grantodawcą jest Biuro Ochrony Środowiska M. St. Warszawy. Projekt przewiduje pięciokrotną prezentację spektaklu „Nad kolorową rzeczką” (reż. Szczepan Szczykno) oraz następującej po nim sesji warsztatowej, podczas której uczestnicy będa mogli podzielić się swoją wiedza z zakresu ochrony zwierząt, opieki nad nimi – zarówno nad domowymi pupilami, jak i zwierzętami żyjącymi na wolności oraz dowiedzieć się istotnych i przydatnych rzeczy z zakresu ochrony przyrody i ekologii.

Nad-kolorową-rzeczką-BOŚ-plakat-ogólny

Projekt przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4 – 10 lat oraz ich rodzin. Udział w projekcie jest całkowicie nieodpłatny. Pierwsza prezentacja projektu już 5.07.2016 w Ośrodku Kultury ARSUS, kolejne w sierpniu i wrześniu w warszawskich ośrodkach kultury. O terminach prezentacji można dowiedzieć się na stronie Teatru Itakzagramy  w zakładce REPERTUAR.