Dotacja przyznana w ramach tzw. “małego grantu” na pięciokrotną realizację projektu “Nad kolorową rzeczką – spektakl i warsztaty ekologiczne dla dzieci i całych rodzin”. W ramach tego projektu zaprezentowany zostanie spektakl muzyczno – literacki “Nad kolorową rzeczką”, a po nim sesja warsztatowa, podczas której uczestnicy będa mogli podzielić się swoją wiedza z zakresu ochrony zwierząt, opieki nad nimi – zarówno nad domowymi pupilami, jak i zwierzętami żyjącymi na wolności oraz dowiedzieć się istotnych i przydatnych rzeczy z zakresu ochrony przyrody i ekologii.

Projekt przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4 – 10 lat oraz ich rodzin. Udział w projekcie jest całkowicie nieodpłatny. Prezentacje będa mieć miejsce w warszawskich ośrodkach kultury na przestrzeni od lipca do września 2016 w następujących terminach:

• 05.07.2016 – Ośrodek Kultury ARSUS
  • 09.08 – Centrum Kultury Wilanów, Powsiński Klub Kultury
  • 20.08 – Prom Kultury Saska Kępa
  • 11.09 – Ośrodek Kultury Ochoty OKO
  • 13.09 – Centrum Promocji Kultury

Projekt został terminowo zamknięty i rozliczony.