1. NAZWA ORAZ ADRES ZLECENIODAWCY / ZAMAWIAJĄCEGO

ul. Wilcza 9

tel.+48 607132270

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Zgodnie z zasadami konkurencyjności Zleceniodawca zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na świadczenie usług związanych z obsługą techniczną spektakli teatralnych (nagłośnienie i oświetlenie) w ramach projektu “W krainie baśni…” – cykl słuchowisk i spektakli teatralnych z muzyką na żywo dla dzieci i młodzieży niewidomej przebywającej na stale w ośrodkach. współfinansowanego przez PFRON.

1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

Zleceniodawca poszukuje Wykonawcy, który wykona zadanie polegające na obsłudze technicznej (nagłośnienie i oświetlenie) 4 spektakli teatralnych, każdy wystawiany po 6 razy, w ramach realizacji projektu “W krainie baśni…” – cykl słuchowisk i spektakli teatralnych z muzyką na żywo dla dzieci i młodzieży niewidomej przebywającej na stale w ośrodkach. współfinansowanego przez PFRON. Obsługa techniczna spektaklu obejmuje: podłączenie mikroportów, nagłośnienie instrumentów, ustawienie oświetlenia i operowanie nim podczas trwania spektakli.

Ponadto wykonawca zobowiązany będzie do wcześniejszej próby każdego z czterech spektakli wchodzących w skład projektu.

Spektakle prezentowane będą w osrodkach dla dzieci niewidomych i słabo widzących na terenie: Warszawy, Lasek, Bydgoszczy, Krakowa, Lublina oraz Radomia, średnio 6 spektakli w miesiącu, wg następującego porządku:

•  Czerwiec 2016: “Opowieści z cygańskiego taboru”;
  • Wrzesień 2016: “Baśniogranie, czyli baśnie polskie wg Oskara Kolberga”;
  • Październik 2016: “Opowieści Czarnego Lądu”;
  • Listopad 2016: “Kraina tysiąca i jednej baśni”;

Dokładne terminy prób oraz spektakli podane zostaną z minimum 7 – dniowym wyprzedzeniem.

1. OGÓLNE ZOBOWIĄZANIA WYKONAWCY DOTYCZĄCE REALIZACJI ZAMÓWIENIA
  •  Wykonawca zobowiązany jest do udziału w próbie poprzedzającej cykl danego spektaklu.
  •  Wykonawca zobowiązany jest dotrzeć na próbę oraz miejsca prezentacji spektakli we własnym zakresie minimum godzinę przed rozpoczęciem spektaklu.
  • Wykonawca zobowiązany jest do wykonania zlecenia na najwyższym poziomie, wykazując się dbałością o sprzęt zapewniony przez Zleceniodawcę oraz stosując się do przepisów BHP.
  •  Zleceniodawca dokona płatności za poszczególne etapy zlecenia przelewem na wskazany przez wykonawcę rachunek bankowy w ciągu 14 dni od momentu wystawienia faktury po ostatnim ze zrealizowanych spektakli w danym miesiącu wymienionych w pkt. 3;

1. O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA MOGĄ UBIEGAĆ SIĘ WYKONAWCY, KTÓRZY :
  •  prowadzą działalność gospodarczą i wykonają to zlecenie samodzielnie, bez zlecania wykonania swoim pracownikom;
  • posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie;

Wykonawca powinien przedstawić swoje doświadczenie w realizacji tego typu zadań, wszelkiego rodzaju rekomendacje będą mile widziane.

Wykonawca jest zobowiązany do złożenia oświadczenia o braku powiązań kapitałowych i osobowych ze Zleceniobiorcą i osobami wykonującymi w imieniu Zleceniobiorcy czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy.

1. SKŁADANIE OFERT

Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę, w formie elektronicznej lub papierowej, na wszystkie  zadania wymienione  w pkt 3.

Treść oferty musi odpowiadać treści niniejszego ZAPYTANIA OFERTOWEGO

Wykonawcy ponoszą wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty.

Oferta musi być napisana czytelnie w języku polskim

Dokumenty składające się na ofertę należy złożyć/przesłać do 25.05.2016 r. do godz.16.00 (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Fundacja “Szafa Kultury”

ul. Przytyk 6/49

Koperta powinna być zaadresowana według poniższego wzoru:

“DOTYCZĄCE OBSŁUGI TECHNICZNEJ SPEKTAKLI TEATRALNYCH (NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE) W RAMACH PROJEKTU TEATRALNEGO DOFINANSOWANEGO PRZEZ PFRON.”

W przypadku składania oferty w formie elektronicznej dokumenty składające się na ofertę należy złożyć/przesłać na adres:

kontakt@szafakultury.art.pl

1. OPIS SPOSOBU OBLICZENIA CENY.

Wykonawca na formularzu oferty podaje cenę brutto za 1 spektakl

Cenę ofertową stanowi kwota podana na formularzu ofertowym.

Cena oferty uwzględnia wszystkie zobowiązania, musi być podana cyfrowo i słownie.

Cena musi uwzględniać wszystkie koszty, jakie poniesie Wykonawca z tytułu należytej oraz zgodnej z obowiązującymi przepisami realizacji przedmiotu zamówienia.

1. WYBÓR NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Przy ocenie i wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający będzie się kierował kryteriami, których znaczenie (wagę) określa procent.

Proponowana cena –   100%

Sposób oceny ofert:

W kryterium cena ocena ofert zostanie przeprowadzona wg formuły:

Cena najniższa spośród złożonych ofertOtrzymane punkty = ——————————————————-x 100

Cena badanej oferty

Ocena punktowa będzie dotyczyć wyłącznie ofert uznanych za ważne i nie podlegających odrzuceniu.

Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która zawiera najniższą cenę, przy wykazaniu bogatego doświadczenia w realizacji podobnych zadań.

1. WYBÓR WYKONAWCY

Zamawiający dokona wyboru wykonawcy, który przedstawi najkorzystniejszą ofertę w oparciu o podane kryterium wyboru.

10. ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty zostanie zamieszczona na stronie internetowej Fundacji “Szafa Kultury” www.szafakltury.art.pl do dnia 31 maja 2016.

Ponadto wykonawcy zostaną poinformowani o wyborze najkorzystniejszej oferty telefonicznie lub mailowo.