Z wielką przyjemnością informujemy, że również i w tym roku realizować będziemy swój projekt w ramach akcji Lato w Mieście 2023 z dofinansowania ze środków Biura Edukacji m. st. Warszawy.

W tym roku, aby świętować Jubileusz Aleksandra Fredry, zapraszamy najmłodszych uczestników Lata na spotkanie z wierszami hrabiego oraz wspólne stworzenie ich dalszych losów w formie improwizowanego spektaklu.

Po nim zaś krótkie warsztaty z improwizacji.

W ramach projektu zapraszamy na 3 spotkania w 3 różnych dzielnicach Warszawy.

We wtorek 22 sierpnia rozpoczniemy spektaklem i warsztatami w dzielnicy Praga Południe – o 11:00 w Centrum Promocji Kultury.

Następnie przeniesiemy się do Ursusa, żeby 24 sierpnia o godzinie 11:00 w Ośrodku Kultury Arsus zaprezentować kolejne przygody bohaterów wierszy Fredry oraz kolejną porcję warsztatów z improwizacji.

A 25 sierpnia zamkniemy projektowe prezentacje na Bielanach. W Bielańskim Ośrodku Kultury o godz. 11:00 tego dnia po raz ostatni zagramy spektakl “Urwisy hrabiego Fredry” i po raz ostatni przybliżymy małym i większym odbiorcom świat improwizacji.

Na wszystkie projektowe prezentacje w ramach Lata w Mieście 2023 wstęp jest wolny, niestety listy rezerwacji są już zamknięte.