Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że dzięki kolejnemu dofinansowaniu ze środków Miasta Stołecznego Warszawy, możemy kolejnym grupkom uczniów szkół podstawowych z Warszawy zaprezentować różne oblicza teatru dla dzieci.

Zgodnie z projektem, te same grupy dzieci spotkają się z nami pięciokrotnie, za każdym razem na temat innego oblicza teatru. Najpierw obejrzą spektakl, będący przykładem danego gatunku, a następnie podczas warsztatów przyjrzą się bliżej cechom typowym dla teatru lalek, teatru muzycznego, storytellingu, teatru improwizacji oraz teatru poezji.

W tym roku poruszać się będziemy między Targówkiem (Dom Kultury Zacisze), Białołęką (Białołęcki Ośrodek Kultury) oraz Ursynowem (Ursynowskie Centrum Kultury “Alternatywy”).